Trendy jara 2019


Pokud sledujete žhavé trendy módních přehlídek, již na podzim roku 2018 vám mohly napovědět, co se bude na jaře 2019 nosit. My jsme pro vás vybrali kousky, které si již dnes můžete zakoupit. Které z těchto trendů již brzy oslní váš šatník?
modelka na molu
Z letošních trendů si můžete vybrat to, co vám nejvíce sedne nebo se vám bude nejvíce líbit. Pokud jste si v zimě pořídili kousek se zvířecím vzorem, pak se můžete radovat. Móda se zvířecími potisky totiž svého vrcholu ještě nedosáhla. Leopard, had, zebra i tygr budou hitem i tuto sezónu.
Možná že vás také zajímá, jaké barvy se letos uchytily. Vedle těch pastelových, které nesmějí chybět, patří zelenkavá (pistáciová) a také barvy neonové a to jako jeden z těch nejvýraznějších trendů sezóny.
Když se podíváme na další pilíře jarní módy, vládnou zejména léta 80., kdy neonové barvy rozhodně nesměly chybět. Mezi další charakteristiky patří i vycpávky v ramenou, třpytivé šaty nebo dámské obleky.
I ty ženy, které nemají v lásce barvy, se určitě mohou radovat. Vládnout bude i béžová. Ta vypadá totiž elegantně a také luxusně. Stejně tak působí i overaly. Ty, které zvýrazňují siluetu, a jsou bez vzorů, je možné vzít jak do práce, tak i na skleničku. Jedná se o ideálního parťáka.
Jestliže upřednostňujete pohodlí a také bohémský styl, nadchnou vás jistě třásně, které se drží již několik let. Letošní jaro přinese nový kousek, kterému se říká šaty z prérie. Bývají totiž dlouhé, rozevláté a také barevné. Působí nejen skromně, ale i romanticky.
módní přehlídka
Co se týká doplňků nebo detailů, populární budou hlavně mašle a to nejen na halenkách ale také na šatech nebo jako spona do vlasů. Jakmile vysvitne sluníčko, nastane trend velkých klobouků.
Jestli je trend, kterému pořádně nerozumíme, pak jsou to cyklistické bermudy. Návrháři si nejspíše řekli, že je zkusí prosadit v běžné módě. Otázkou je, zda je lidé budou milovat nebo nenávidět.
Módní kousky je možné nakoupit ve velmi známých obchodech a to na území celé České republiky.

Trendy jara 2019
3.3 (66.67%)6