Jak mít hezkou zahradu


Čím udělat vaši zahradu dokonalou? Koupili jste si dům se zahradou a nevíte jak dosáhnout naprosto dokonalého vzhledu jako z předních stránek těch nejznámějších časopisů? Nevadí. Rádi vám se vším poradíme a pomůžeme. Zeptali jsme se našich odborníků a společně se čtenáři jsme pro vás sepsali několik tipů na zahradu, které nejenže budou vypadat hezky, ale budou mít i praktické využití! Pokud jste tedy zvědaví, nepřestávejte číst a vše se dozvíte!

kamenná dlažba

Prvním bodem, který je asi nejvíce důležitý, je přírodní kamenná dlažba. Ano, klasický trávník je fajn a vypadá krásně, ale musíte se o něj velmi dobře starat. Je tedy dobré, na část pozemku si nechat položit tuto dlažbu. Vypadá krásně a elegantně. Vůbec tak nenaruší přírodní vzhled vaší zahrady. Nehledě na to, že má opravdu velké praktické využití. Pokud bude pršet, stejně jako tráva, se vám nerozmočí. Můžete se po ní tak pohybovat a nezašpinit si nohy od bláta. Vřele tak doporučujeme dát kamennou dlažbu na ty místa, kde se chodí nejčastěji.

zahradní dlažba

A co by mělo být nad kamennou dlažbou? No přeci pergola! Neříkáme, že musí být po půlce vašeho pozemku, ale určitě se vám bude nějaký malý přístřešek o pár metrech čtverečních hodit. Nejenže vám stejně jako kamenná dlažba poskytne útočiště během deštivého počasí, ale můžete se zde schovat i před ostrým sluníčkem.

No, a když jsme u té pergoly, určitě byste si pod ni měli pořídit i nějaký ten gril a krásný dřevěný venkovní nábytek. Pokud se o nábytek nechcete starat, doporučujeme vám spíše nežli dřevěný, zvolit kovový. Je bytelnější a nevyžaduje tolik péče. Nicméně materiál zahradního nábytku je už zcela na vašich preferencích. Přeci jen dřevěné židle mají tu výhodu, že se většinou dají lépe polohovat a jsou příjemnější na pohled.

Jestliže máte velkou zahradu, určitě nezapomínejte na její pravidelnou údržbu a pravidelně sekejte trávník a zlévejte květiny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup