Které kameny vám mohou pomoci se stresem?


Síla drahých kamenů je nesmírná. Ne každý kámen vám dokáže pomoci se vším, různé druhy kamenů jsou určeny na různé obtíže. Musíte se jen o ně starat a také věřit v jejich sílu. Pokud si nějaký kámen pořídíte, nezapomeňte si zjistit, jakým způsobem budete provádět očistu a nabíjení. Nabíjení je taktéž u každého kamene jiné. Některé jsou vhodné k nabíjení na slunci, jiné jsou zase vhodné k nabíjení ve tmě, při svitu měsíce. Očista se většinou provádí v misce s vodou nebo pod tekoucí vodou. Kameny kupujte od ověřených a specializovaných obchodů, abyste měli jistotu, že k vám nedorazí žádný padělek.

křišťál

Můžete si koupit tromlované kameny, které jsou již opracované. Nemají žádný specifický tvar, pouze jejich povrch se vyleští a díky tomu získá kámen jasnější barvu. Oproti tomu surové kameny jsou nijak neopracované. Záleží jen na vás, jakému kameni dáte přednost. Nyní se pojďme podívat, které kameny můžete použít v boji proti stresu.

Lapis lazuli

Kámen, který je oblíbený nejen pro své účinky, ale i pro specifickou tmavě modrou a zářivou barvu. V kameni můžeme často najít i částečky zlatého pyritu, který probleskuje mezi modrým povrchem. Pomůže vám se stresem a v boji proti strachu, taktéž zbystřuje naši intuici a upevňuje přátelské a mezilidské vztahy.

tromlovaný kámen

Citrín

Kámen zbarvený, jak už název napovídá, jemně žlutými odstíny. Pomůže vám se stresem a je také vhodné jako doplněk léčby pro ty, kteří trpí depresemi a úzkostmi. Je to kámen slunce, totiž z něho lze čerpat veškerou pozitivní energii, kterou vám nabízí.

Jantar

Jantar může mít mnoho forem zabarvení, od hnědé přes načervenalé odstíny až po mléčně zbarvený povrch. Kámen pozitivně působí na naše emoce a psychické zdraví. Bojuje se stresem a špatnými náladami. Také posiluje důvěru v nás samotné a pomáhá ukočírovat život těm, kteří mají tendenci se více starat o druhé než o sebe samotné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup