Malovaný selský nábytek


Hledáte pro svůj domov něco opravdu originálního, nevšedního, takového, co návštěvy překvapí a šokuje, protože u nikoho doma to ještě nikdy neviděli? Obchodní domy s nábytkem jsou plné různých kuchyňských linek, konferenčních stolků a polstrovaných sedacích souprav, ale něco takového a podobného má doma každý. Vy budete zaručeně originál a přátelům doslova spadne brada, až uvidí váš domov vyšperkovaný pravými poklady. Ano, je to tak, jsou to skutečné poklady. Jsou tu pro vás, stačí zavítat do jejich světa, do světa pokladů a vybírat a vybírat.

truhla

Rozhodně začněte kuchyní, protože až dojdete do konce nabídky všech tradičních selských kredencí, příborníků a potravinových skříněk, budete už lapeni ve stylu selského nábytku. Prostě to je pro vás jako stvořené, jedinečné, krásné a kvalitní. Láska na první pohled. Vydáme se ke stolům, protože pořádný stůl je středem kuchyně, k němu židle, to nám to pěkně jde. Ještě doplňky, nějakou truhlu, samozřejmě lavice nesmí chybět. Přecházíme k vybavení ložnice, postele a noční stolky ve stylu malovaného selského nábytku vás doslova okouzlí, ještě šatní skříň a pár doplňků do obýváku, kde manžel trvá na zachování sedací soupravy, takže vybrat něco, co bude ladit. A máte hotovo.

stůl

Vybráno, jste šťastní, že se vám podařilo objevit tyto poklady, už se vyloženě těšíte, až do kredence nastěhujete nádobí, uložíte věci do truhly, šaty zavěsíte do té krásné zdobené skříně a natáhnete se do malované postele, kde se vám budou jistě zdát samé kouzelné sny. Doma se budete cítit přímo jako v pohádce. Kuchyňka jako u babči kořenářky. Každý kus je originál a poctivá ruční práce s ruční malbou a zdobením. Všechny skříně jsou stabilní a mají vysokou nosnost, takže bez problémů snesou zátěž všech vašich kastrolů a pánví. Navíc doprava je zdarma, takže už není proč váhat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup