Pobyt na Vysočině prospěje každému zaměstnanciKraj Vysočina leží na velké části Českomoravské vrchoviny, kterou tvoří dva vrchy – Žďárský a Jihlavský. Pokud vás zaměstnavatel pošle na rekondiční pobyt právě sem, vězte, že má na mysli vaše dobro. Je to kraj mnoha možností, jak si odpočinout a nabrat nové síly pro svou práci.
jihlavská kašna


Relax v přírodě


Preferujete-li odpočinek v přírodě, budete zde spokojení. Velké množství naučných stezek vás donutí strávit čas v nerušené přírodě a utřídit si své myšlenky. V Pacově je možné navštívit zdejší zámek i s parkem nebo park Antonína Sovy.


Místem, které stojí za to navštívit, je geopark Železné hory. V tomto chráněném území naleznete přírodní bohatství, historické památky včetně muzeí i možnost sportovního a rekreačního vyžití.


Spousta zábavy v Šiklandu


Kromě odpočinku v přírodě si užijete spoustu zábavy. Známý je komplex 3 zábavních areálů, tzv. Šikland. Prvním areálem je Westernové městečko Šiklův mlýn. Prožijete atmosféru divokého západu a shlédnout můžete různá divadelní představení, westernové show nebo taneční vystoupení. Druhým areálem z tohoto zábavního komplexu je offroad areál. Tady si stoprocentně užijí vyznavači motorek a terénních aut. Projet se lze i v bojových vozidlech. Strašidelný zámek Draxmoor je poslední ze zábavních areálů. Strašidelné a pohádkové postavy vás budou provázet třemi patry zámku i zámeckým nádvořím.
zpívající mísa u masáže


Navštivte zoo nebo Vodní park


Nezapomeňte navštívit také Jihlavskou zoo, kde máte možnost spatřit asi 200 druhů zvířat. V Jihlavě se nachází i Vodní park. Relaxovat můžete ve vnitřních a venkovních bazénech s mnoha atrakcemi, wellness službami a sportovišti. Dopřát si lze také masáž. Vodní radovánky si užijete i v Městských lázních v Novém městě na Moravě. Relaxační koupel, ať už pivní nebo rašelinová, vás krásně uvolní a budete jako znovuzrození.


To vše a mnoho dalších možností vyžití kraj Vysočina nabízí a byla by škoda do něj nezavítat, nemyslíte?Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup