Second handy


Myslím si, že každý člověk se zajímá o módu. Ať už ve velkém anebo v malém. Protože já sama, jelikož jsem žena, tak se o módu hodně zajímám. A to taky z toho důvodu, že mě to moc baví už od útlého dětství. Ani nevíte, kolik peněz utratím třeba za módní časopisy, které kupuji opravdu ve velkém. Je to prostě moje závislost a těžko jsme se toho zbavovala, abych stále nekupovala módní časopisy. A proč jsou vůbec ty časopisy tak, moc drahé? Myslím, že jsem to jednou už počítala, tak za módní časopisy každý měsíc dám tak skoro dva a půl tisíce korun. A to jsem byla opravdu v šoku.

Mám ráda minimalismus.

Docela mě to zarazilo, protože si stále stěžuji, že nemám vůbec žádné peníze a že se musím naučit šetřit. Takže jsem si řekla, že musím tuto spotřebu alespoň udělat na půlku. Takže jsem si dala takové ultimátum, že si nakoupím módní časopisy za měsíc pouze za tisíc koruna ně dva a půl tisíce korun. Podle mého názoru jsou to potom opravdu zbytečné peníze, protože kdo by chtěl stále utrácet jenom za časopisy, když peníze může člověk využít úplně jinak? Proto taky jsem svým rodičům řekla, že už nebudu tak moc utrácet peníze za módu a tak podobně Jelikož moje maminka má taky velice ráda módu, tak taky se mnou chodí často nakupovat.

V second handu seženete všechno.

A my s maminkou jsme si oblíbily také moderní second handy, kde dáváme druhému oblečení z druhé ruky druhou šanci. A navíc je to tam tak levné, že za malé peníze nakoupíte opravdu moc oblečení! A je to taky ekologické. Myslím si, že kdyby to takhle dělal opravdu mnoho lidí, tak nejenomže ušetří peníze, ale taky vždycky budou chodit originálně a jedinečně oblečení. Protože v second handu není vždycky stejný kousek dvakrát. Takže je to docela zábava tam hledat a vyhrabat opravdu skvělé kousky. Navíc se tam kolikrát podaří opravdu vyhrabat tak skvělé kousky, o kterých se mi třeba ani nesnilo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup