Skříně na míru mohou být i dílenskéSkříně na míru se zpravidla objevují v ložnicích nebo v předsíních, a ukládají se do jejich útrob předměty, související s odíváním. Je to dostatečně velký prostor pro tyto účely a nebývá nutné mít ještě další skříně nebo úložné prostory, což by jen komplikovalo situaci, zejména při vyhledávání některých druhů oděvů. Mít na jednom místě vše, co potřebujete, abyste se oblékli nebo sbalili věci do kufru před odjezdem na dovolenou, je nesmírně praktické a pohodlné.

auto před garáží

Skříně na míru v Praze i kdekoli jinde však můžete mít i v suterénu nebo v přízemí, ve své dílně a v garáži. Je to ideální společník pro ukládání nářadí, náhradních dílů pro automobily, motocykly či jízdní kola, uložení zahradní techniky a různých pomůcek pro kutily a zahrádkáře. Ve skříni lze mít připravené substráty a hnojiva pro pokojové i zahradní rostliny, a zodpovídáte-li doma za nějaké zvířátko, do skříně se vejdou i krmiva a steliva.

dílenské nářadí

Výhodou vestaveb na míru je právě to, že jsou to vestavby na míru – samotný název tohoto produktu jasně deklaruje, že je lze „vestavět“ do jakéhokoli prostoru. Mohou to být i různé nevzhledné kouty a výklenky nebo dokonce spodní část schodiště. Skříň uzavře číst místnosti tak, aby byla jednak účelná, a zároveň přijatelná i z estetického hlediska. Estetika je důležitá součást lidského života, která přispívá k osobní pohodě a radosti ze života a nelze ji ošidit, jinak se to projeví na depresích, sklíčenosti nebo agresivním chování.

Pro lepší osobní pohodu také přispívá dekor posuvných dveří, na to nezapomínejte. Dávejte přednost raději světlým barevným odstínům a pastelovým barvám a vyhýbejte se černé a šedé, což jsou spíše barvy smutku a špatné nálady. Barevná paleta je dostatečně pestrá na to, abyste si vybírali mezi žlutou, oranžovou, červeno, nebo modrou, fialovou či zelenou. Ani bílé dekory dveří nejsou špatné, navíc opticky zvětšují a zesvětlují prostor.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup