Víte jaké svatební dekorace teď letí?


Chystáte na příští rok svatbu? Pokud ano, tak není ani divu, že už nyní se díváte po různých inspiracích a dáváte si dohromady vše, co by se vám líbilo. Svatba je jeden z nejdůležitějších dnů v lidském životě. Není tak divu, že každá nevěsta přeje tento den mí zkrátka perfektní. Máme tady pro vás pár tipů a nápadů na dekorace, které by rozhodně neměli chybět ani na vaší svatbě!

ženich a nevěsta

Asi nejdůležitější je svatební tabule a prostírání. Jedná se asi o největší položku, která musí být zkrátka dokonalá. V posledních letech je hitem položit na všechny stoly bílý ubrus. Na něj jako středový pás umístit organzy. Organza https://www.prima-obchod.cz/produkty/latky/sifon-zorzet-a-organza pak vede středem a tvoří pak jakýsi běhoun. Jedná se o vzdušnou látku, který vypadá velmi moderně a líbivě. Na Organzu pak můžete umístit hada z eukalyptu. Celý vzhled pak perfektně doplní vysoké svícny nebo například ubrousky sladěné s barvou organzy.

Dalším doplňkem, který by na vaší svatbě rozhodně neměl chybět, jsou LED světýlka do lahve. Jedná se o jednoduchou dekoraci, která zútulní celý prostor. Jedná se o klasikou lahev od vína, do které je místo klasického korku vložen speciální plastový uzávěr. K tomuto plastovému uzávěru je pak připojen světelný řetěz. Jednotlivé sklenice pak můžete rozmístit všude po okolí. Perfektně se hodní například k rautu.

nevěsta s kyticí

Obecně co se týče světýlek, platí pravidlo čím více, tím lépe. Nebojte se tak odvázat! Světelné řetězy se prodávají v nejrůznějších délkách a variantách. Můžete si tak dozdobit například i slavobránu, raut, nebo strom party stanu. Zkrátka fantazii se meze nekladou! Jednotlivé řetězy mohou pak být dlouhé klidně až sto metrů! Věřte tedy, že s nimi nazdobíte už pěkný kus! Navíc v naprosté většině případů jsou napájeny klasickými AA bateriemi. Což je velkou výhodou, neboť se nemusíte starat o žádný kabel, který by někde zavazel.