Dětské dřevěné pískoviště může být pěkný dekorativní prvek


Děti potřebují vybít někde svoji přebytečnou energii a realizovat svoje plány a fantazii. Většina maminek navštěvují různá dětská hřiště, kde se rozvíjí nejen komunikace dětí mezi sebou, ale zároveň pestrost možností, kde si mohou děti hrát je zde v podstatě velká. Pokud ovšem máme vlastní zahrádku nebo nějakou část pozemku, tak vůbec není špatné vyhradit část na instalaci různých hracích prvků, které budou děti milovat. Možností se nabízí hned několik.
hraní na pískovišti.jpg
Trampolíny, dětské domečky, lezecká dráha, houpačka, skluzavka a existuje dalších mnoho možností. Ovšem základem by mělo být pískoviště, které budou využívat od útlého dětství. Tudíž s touto stavbou bychom měli vždy počítat a zároveň i jí budovat mezi prvními. Pokud bydlíme na venkově, tak nezabráníme, aby se přes náš pozemek pohybovaly například kočky, které by si mohly pískoviště oblíbit jako jejich záchůdek. Proto by bylo dobré ihned od počátku přemýšlet, jak pískoviště zakrýt. Nejlepší volbou by bylo dětské dřevěné pískoviště, které se dá po hraní složit a rázem bude ukryto před nežádoucí návštěvou.
dítě na pískovišti.jpg

Pískoviště využijí i dospělí

Písek totiž vtáhne zcela přirozeně do hry celou rodinu. Umožní vystavět ty nejkrásnější stavby, zámky, závodní dráhy, klasické pečené bábovičky. Malá batolata milují jeho strukturu, kdy v ručičkách jim proplouvá mezi prstíky. Je zvláštní, že nikdy neomrzí a na hodiny skutečně zaujme. Velmi pěkná stavba je s dřevěným víkem, kdy po rozložení nám utvoří hned dvě lavičky.
písek na ruce.jpg
Ideální chvilka pro odpočinek. Děti si hrají a je klid na odpočinek u knihy nebo jiné činnosti, třeba pletení nebo háčkování. Pokud svítí sluníčko, tak je možná dobré popřemýšlet o deštníku nebo klasické dřevěné stříšce, která nás všechny ochrání před žhavými paprsky slunce. Při koupi pískoviště bychom měli myslet na to, že si zde budou hrát děti, takže by bylo vhodné nakupovat tam, kde mají kvalitní materiál a navíc používají nátěry s atestem, jedině tak se vyhneme dalším zdravotním problémům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup