Escape game – hra, která vás vtáhne do děje


Hrát různé hry nepřestává bavit nejen děti, ale také dospělé. A fenoménem dnešní doby jsou nejen tradiční stolní hry, ale také hry počítačové. A aby toho nebylo málo, tak si takové hry můžete vyzkoušet dokonce na vlastní kůži.
Tuto možnost vám nabízí velice populární a zajímavá escape game.
Česky zvaná úniková hra přináší zájemcům opravdu skvělou zábavu, na kterou jen tak nezapomenete. Interaktivní zábava, která má pro své hráče spoustu nečekaných situací, zábavy, hlavolamů a také trochu strachu. Záleží, jaký druh místnosti si vyberete.

duch

Vše v místnosti je zařízené tak, aby byla co nejlépe přiblížena atmosféra děje a hráči tak měli pocit, že jde o skutečnou realitu. Úkolem hráčů je řešení různých úkolů, hádanek a záhad a dostat se tak ven z místnosti.
Hru můžou hrát minimálně dva účastníci a maximální počet je závislý na konkrétních podmínkách pořadatelů. Doba hry je přibližně 60 minut a za tu dobu si užijete opravdový adrenalin.

temná chodba

Řešení úkolů, hádanek a překážek jako v počítačové hře
Úniková hra se nechá přirovnat k těm počítačovým, jako jsou různé hledačky, hádanky, dosažení cíle. Avšak v tomto případě jste reálně uprostřed děje a můžete si vše vyzkoušet na vlastní kůži. Nemusíte být světa znalí ani mít žádné speciální vědomosti a znalosti. Stačí mít jednoduše pouze chuť se bavit.
Užijete si prostředí, ve kterém budete řešit spoustu hlavolamů, hádanek, úkolů, kterých si užijete do sytosti. Co místnost to jiná atmosféra a jiné úkoly. Autentičnosti přidávají různé rekvizity z dané doby či prostředí a vy tak budete mít pocit, že jste v reálném světě dané doby či děje.

Skvělá příležitost nejen pro rodiny a přátele, ale také pro firmy a jejich zaměstnance či obchodní partnery. Záležitost, při které se nejde nudit a ještě dlouho pom opuštění místnosti budete nad tím, co jste zažili přemýšlet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup