Vezměte děti za zábavou


Pěkné vysvědčení, oslava narozenin nebo jiná příležitost která si zaslouží nějakou tu odměnu? Chce to zkrátka nejlépe vyrazit za nějakými zajímavými zážitky a zábavou. Ovšem kam s dětmi v Praze? Přímo v hlavním městě už máte všechny zajímavá místa, kde se dá trávit s rodinou volný čas, navštívená, okoukaná, a proto hledáte nějakou změnu? Chcete raději něco nového, neokoukaného, co bude stát za to a čím vaše ratolesti potěšíte? Přímo na dosah z ruky, kousek od Prahy se nachází příjemný zážitkový areál. Zajeďte si spolu s vašimi dětmi pár kilometrů za Prahu, konkrétně do Třebovle, kde se nachází krásný zábavní park pro celou rodinu. Tímto výletem určitě nepohrdnou žádní kluci ani holky různého věku, naopak budou při tomto vašem nápadu skákat radostí až do stropu a skákání si pak užijí dost i přímo na místě.
dětské hřiště u lesa
Není vůbec těžké tu strávit klidně rovnou celé odpoledne. Tento oblíbený zážitkový areál totiž zabaví na dlouhé hodiny malé i velké. A co tu na vaše ratolesti konkrétně čeká, na co se mohou těšit? Jsou to různé atrakce v podobě venkovních trampolín, skákadel, prolézaček, nafukovacích hradů a dalších herních prvků. Nechybí ani vnitřní atrakce a herní prvky pro případ nevlídného počasí. Výlet sem je tak vhodný i pokud je právě předpověď počasí nejasná.
herní zařízení
V různých předem stanovených dnech tu pak můžete využít zajímavé akce nebo cenově zvýhodněné ceny za vstupné pro určité skupiny lidí. Těšit se také můžete na různé speciální programy, akce s animátory, soutěže a další. Vaše ratolesti mohou vyzkoušet různé pestrobarevné atrakce, kterými nejmenší určitě nepohrdnou a které se nacházejí v interiéru i exteriéru areálu. V zážitkovém areálu Duhový parksi děti užijí spoustu zábavy a legrace za jakéhokoliv počasí a domů se pak budou vracet plni zážitků z příjemně a zábavně stráveného dne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup