Krása flipového obalu na mobil Samsung


Když se řekne flip, znamená to výraz převzatý do našeho hovorového jazyka z angličtiny. Je spojován s jevem, který provází otevírání a zavírání či přibližování a oddalování dvou relativně plochých desek či předmětů. Možná si v této souvislosti vybavíte i výraz flip-flop, kterým se označují letní sandály (žabky), které se při chůzi střídavě přibližují a oddalují od plosek lidských chodidel.

Flip je synonymem i pro obaly chytrých telefonů, kdy se střídavě otevírá a zavírá přední část. Někdy se těmto obalům říká „knížkové“, neboť je připomínají svým vzhledem, i když to není úplně přesné přirovnání. Každopádně lze říci, že knížkové – flipové obaly na mobil Samsung patří k nejoblíbenějším.

žena s mobilem

Flip je elegantní a překrásný – v kategorii obalů na mobily patří k nejkrásnějším, zřejmě proto, že nám připomínají papírové kalendáře, diáře, památníky, zápisníky, sbírky poezie, zkrátka cokoli vznešeného, co souvisí s kulturou a také vnitřní pohodou, klidem a mírem, či „sluncem v duši“, jak by řekl Ján Zákopčaník.

dívka s mobilem

Krása spočívá i v technologii výroby – jedná se o zpracování materiálu s názvem eko-kůže, není to ovšem koženka (tyto dva materiály lidé mnohdy v neznalosti zaměňují mezi sebou nebo považují za jedno a totéž). Eko-kůže je stoprocentní polyuretan na bavlněném podkladu, kdežto součástí koženky je PVC. Vlastností čistého polyuretanu je prodyšnost (známe to např. u matrací), tudíž obal „dýchá“, odpařuje vodní páru, která se pak nesráží na ploše dotykového displeje a neproniká tak dovnitř přístroje. Každý kus pouzdra je precizně zhotoven a zdánlivě budí dojem luxusu, ačkoli jeho cena je velmi nízká.

Krása pramení i z barev – můžete si vybrat z mnoha barev, takže tím oživíte svůj život. Barvy přispívají k psychické pohodě, mají léčivý vliv na každého z nás, to si dobře uvědomíte tehdy, když odložíte černou a obléknete se do barevného oděvu. A právě barevný knížkový obal na mobil může být součástí vašeho všedního i svátečního outfitu.