Návrat ztracené energie


Zdravý člověk se určitě nepřejídá a svou stravu má jednoduchou a zároveň pestrou. Ale mnozí lidé, ne svoji vinou, trpí různými chorobami, cítí se unaveni, bez energie. Tito lidé hledají rady a doporučení na nějaké potravinové doplňky bez chemie, které by jim mohly pomoci.

Na světě je rostlin a stromů, které mají léčivé účinky. Ať rostou u nás, nebo jejich původ je z jiných světadílů, důležité je, že nejenom po mnoha tisíciletí nebo staletí, a navíc dnes už vědecky, jsou jejich léčivé účinky prokázané.

moringa olejodárná

Dnešní moderní způsob života má i svá negativa. Například v podobě různých stresových situací a fyzické únavy, které může člověka dovést až k celkové vyčerpanosti.

A při těchto stavech se většinou člověk začíná zajímat o to, co by mu mohlo pomoci. Ten kdo důvěřuje alternativní medicíně, tak si snadněji nechá poradit tím, co nám nabízí příroda.

Možná jste slyšeli (možná ne), o jednom léčivém stromu, jehož původ pochází z Indie, kde roste na úpatí Himalájí. Tento strom se jmenuje Moringa olejodárná, lat. Moringa oleifera a její léčivé účinky (na desítky chorob) jsou nejenom věky prověřené v alternativní indické medicíně – Ajurvédy. A návrat nejenom u nás, ale v celém západním světě, se vrací k léčení starých tradičních léčitelských postupů, snad proto, že mnohé současné léky nepomáhají.

V našem e-shopu vám rádi nabídneme v BIO kvalitě Moringu olejodárnou v prášku nebo v tabletách za příznivou cenu.

prášek moringa olejodárná

Zde je krátký výčet živin, které tato rostlina má:

  • velké množství antioxidantůvysokých dávek vitamínu C a A, dále obsahuje vitamíny skupiny B
  • minerály (vápník, hořčík, železo, draslík, chrom a bór),
  • bílkoviny, proteiny
  • hormon Zeatin, kterému se říká hormon mládí, protože jeho působením se oddaluje stárnutí našich buněk, pokožka je pružnější a hlavně vyrovnává hormonální hladiny, které mohou být například příčinou stresu, našich výkyvů v náladách, různých alergií apod. ZEATIN je rostlinný hormon, který pomáhá využít živiny pro náš organismus doslova několikanásobně více.

Moringa nakliceno.cz je snad nejvíce výživná rostlina na světě. Lidé z ní odpradávna dokážou využít pro své zdraví úplně vše – celou rostlinu. Věříme, že vás tato nabídka „životabudiče“ nezklame.