Nevybíráme žádné poplatky předem


Obáváte se placení předem? Z každé strany slyšíte, jak se krade a jak jsou půjčky nevýhodné? Naše česká, soukromá a spolehlivá společnost vám zajistí kvalitní úvěr dle vašich potřeb. Poskytujeme lidem peníze na základě smlouvy. Tu vám dáme k nahlédnutí a můžete si ji ponechat tak dlouho, jak jen budete chtít.
Hypotéka bez registru je výhodný finanční produkt určený podnikatelům.
vila u rybníka

Řekněte si o peníze

Je to jednoduché, stačí zaslat pár fotografií vaší nemovitosti, kterou chcete ručit, provedeme odhad, z něj získáte až 70% financí.
V případě podnikatelů nevadí záznamy ani nízká daňová přiznání. Peníze se poskytují OSVČ, podnikatelům a firmám. Hradí se s nimi běžné potřeby ve firmě, můžete doplatit sociální a zdravotní, hradit faktury, exekuce, zaplatit dluhy, nebo třeba nakoupit materiál či stroje a vybavení.
nákup domu

Úvěr vám můžeme schválit i předběžně. Doba splácení od 1 roku až po 30 let. Žádné zbytečné papírování ani poplatky předem.
o Pro běžné spotřebitele tedy pro spotřebitelské úvěry máme připravené odlišné podmínky, které najdete pod názvem nebankovní hypotéka. Zajistíme exkluzivní podmínky a nízkou úrokovou sazbu.
a) Ta se může pohybovat od 4% p.a. pro klienty bez záznamu.
b) Pro klienty s drobným záznamem, vše řádně posoudíme, to může být taktéž za 4% p.a.
c) Ovšem pro klienty s běžnými nebo velkými záznamy v registru dlužníků je úroková sazba od 7% p.a. I zde je však jedna velká výhoda. Peníze totiž získat můžete, což by se vám v případě banky stát nemohlo. Tam platí pravidlo, že pokud máte záznam, peníze niky nezískáte a na úvěru s vámi nadále spolupracovat nebudou. Registry jsou to první, co banky projíždí, takže na to přijdou velice brzo. Stačí jedna opožděná splátka a jste tam zapsáni a bohužel se záznamy mažou až po několika letech. Proto jste do té doby pro banky nepřijatelní jako klienti. U nás je to však jiné. Naše společnost záznamy toleruje. Důležité je, abyste byli schopni splácet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup