Užívej si, užívej


Stres a starosti rozhodně nejsou tím, co by nám prospívalo. Je těžké, se od běžných starostí a problémů odprostit a hodit všechno za hlavu, snáze se to řekne, ale hůře udělá. I tak zkuste, přes všechny ty nepříjemnosti všedního dne, vypnout a život si užívat plnými doušky. A jestli vás zrovna nenapadá, jak, pak nějaká malá inspirace na škodu určitě nebude.
Netrapte se zbytečně svou prací, ať už není zrovna tím, co by vás bavilo nebo to co děláte, pro vás až tak smysluplné není.
siluety skokanů
Smích je lék a s úsměvem jde prostě všechno lépe, od srdce se zasmát, tím si nejen zlepšíte náladu, ale také zaženete splín. A nebojte se ani udělat si legraci sami ze sebe, veškeré komplikace a problémy berte, jak se říká s rezervou, ono nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Dejte však pozor, aby se to nedotklo vašeho okolí, příp. aby se někdo neurazil, to jistě není to, čeho byste smíchem a veselou náladou chtěli dosáhnout.
Vážný a přísný výraz ve tváři může jistě značit přísnost, ale také nedostupnost, čímž můžete odrazovat svoje okolí. Zkuste nasadit příjemnější masku a mile se usmívat. Vaši blízcí, ať už rodina nebo kolegové v práci, to jistě ocení. Pokud nějaké problémy mezi sebou máte, jistě to pomůže prolomit ledy.
rodiče s dcerkou
Své přátele si dobře vybírejte, svěřovat se se svými starostmi někomu blízkému vám určitě uleví, ale soustředit se v hovoru jen na vaše problémy nemusí být tomu druhému příjemné a stejně je tomu naopak, vyhýbejte se lidem, kteří jsou permanentně negativně naladění a své okolí tím neskutečně obtěžují. To, co život přináší, a hlavě to dobré, je spoustu lidí naprostou samozřejmostí, to je možná důvod toho, že si toho, co mají, nedokáží úplně vážit. Proto vše pozitivní berte jako dar. Vše dobré, co se vám stane, si zapište, bude to takové malé poděkování. A hlavně, nezapomínejte snít! Možná se vám některý z vašich snů skutečně splní.