Přichází na čas na vánoční výzdobu!


Každý rok si řada z nás láme hlavu, čím vyzdobit svůj dům či zahradu. Jenže dekorace v zahradnictví a specializovaných obchodech jsou rok od roku dražší. Možná je ten správný čas probudit v sobě nadání pro ruční práce a vytvořit si neotřelé dekorace, které zaujmou. Ale hlavně z nich budete mít o to větší radost, že budou jedinečné a vaše. Postačí vám pár smrkových větví, šišek a potřeby pro aranžování https://www.lepaso.cz/Floristicke-potreby-c3_0_1.htm.

Vánoční zdobení

Také každý rok marně přemýšlíte, jak letos vyzdobíte interiér v předvánočním čase? Řada z nás to nakonec vzdá a zavítá do specializovaných obchodů, kde se mnohdy nebojí utratit nemalé jmění. Ovšem trendy se s každým rokem mění a výzdoba, která dělala parádu loňské Vánoce, už v těch dalších asi příliš neobstojí. Vánoční aranžmá patří mezi ty cenově nejméně dostupné a mnohdy se nám může při jejich koupi doslova protáčet panenky. Teď je potřeba si položit otázku, zda je to potřeba?

Adventní věnec

Adventní věnec

Mezi nejtypičtější symboly předvánočního času patří adventní věnec. I když se jedná o typicky křesťanský zvyk k symbolickému odpočítávání čtyř týdnů do adventu, můžeme ho najít na stolech jak věřících tak nevěřících domácností. Tento zvyk v západní Evropě už jaksi zdomácněl a není se tak čemu divit, že právě adventní věnce jsou častým artiklem v předvánočním čase. Věneček s čerstvým jehličím bohatě zdobený sušenými pomeranči, skořicí či šišek nám krásně ovoní celý dům. Jenže ta jeho cena! Proč se tedy letos nepokusit o vlastní výtvor, který možná nebude vítězit na soutěžích krásy, ale zase bude váš.

Výzdoba v oknech

Muškáty už dávno zmizely z oken a parapety jsou teď smutně prázdné. Zimní aranžmá dokáže do vašich oken vnést zimní atmosféru a odlišit je tak od stovky jiných. I zde si vystačíte s jehličím, šiškami či jiným aranžmá, které posbíráte v lese nebo si ho koupíte v obchodě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup