Doplněk, bez kterého se neobejdete


Každá žena touží při společenských událostech vypadat úchvatně a také se na tuto chvíli dokáže náležitě připravovat. Středobodem této přípravy je výběr šatů, účesu, šperků, bot a nesmí zapomenout ani na vhodné střevíčky a kabelku psaníčko, jež je nezbytnou součástí slavnostního outfitu. Oproti minulým létům, kdy módní trend striktně udával požadavek, kdy kabelka musela nést stejnou barvu jako obuv, je dnes tento názor zcela překonán. Jeden aspekt ale stále přetrvává, a tím je použitý materiál. V naší nabídce se setkáte nejčastěji s modely potažené hladkým, nebo jemně strukturovaným saténem a dále je zde nabídka výrobků z barvené eko kůže.
Nastávající plesová sezóna je důvodem k prohlídce šatníku a zvážení nákupu nových šatů i doplňků, bez kterých je účast na společenských večerech nemyslitelná

Design těchto modelů je velmi nápaditý a originální, takže uspokojí požadavky každé dámy. Vybírejte z klasických tvarů psaníčekve stylu poštovní obálky se zasunovacím překlopením, přeskabelky do ruky ve tvaru kapky s nádherným jednoduchým kovovým zapínáním, až po malé luxusní štrasové boxy, které vídáme v rukou hollywoodských hvězd. Myslíme i na romantičky, které milují krajky, flitry, třpytivé kameny a pastelové barvy. V naší kolekci je zastoupena velká barevná škála u každého typu kabelky.
Všechny námi nabízené modely jsou pevně vyztužené, takže nepodléhají deformacím. Vnitřní část tvoří pevná polyesterová podšívka, která udrží všechny vaše důležité drobnosti hezky pohromadě. U většiny psaníček také naleznete praktický odepínací řetízek na rameno, nebo jsou zde k mání i typy s uchem do ruky, či pouze do ruky. Jistě vás mile překvapí i příznivé ceny nabízených produktů, takže si dokonce objednáte najednou i více typů jako potěšení pro sebe, dárek pro dceru, či přítelkyni.
Troje dámské společenské šaty obléknuté na krejčovských pannách
Myslete na detaily už teď a nenakupujte na poslední chvíli. Vybírejte v klidu a s rozvahou doplňky, které vám dodají pocit skutečné jistoty, ženskosti a elegantního vzhledu.