Olivovník v chorvatském kraji plném slunce může nést vaši vizitku


Pokud rádi pěstujete zeleň, prosím, čtěte dále! Nyní máte zajímavou možnost ukázat, že jste milovníkem oliv a chcete, aby se olivovým hájům dařilo i do budoucna. Jde o podporu vpravdě symbolickou, vaším jménem může být zasazena oliva, která se v příštích generacích může rozrůst do skutečně nevídané krásy. Jak praví známé úsloví, co zasadí dědeček, sklidí mezi olivami právě až vnoučata. A právě dědeček majitele olivových hájů na Istrii inspiroval k vybudování toho, co vidíme dnes. Značka Chiavalon dobývá i světové výstavy, získává medaile a je prestižními katalogy řazena velmi vysoko.

Olivovnik 2

Istrie je výborným tipem na letní dovolenou

Je tu teplo, ale rozhodně ne vedro až k zalknutí, právě proto se olivovník může rozrůst do výšin a pobrat to nejlepší z letního slunce. Říjnová sklizeň pak přinese ovoce i na náš stůl, stačí vlastně už jen přivonět. Pokud jste jako malí vždycky snili o tom, že budete pěstovat olivy, ale osud rozhodl jinak, právě zde se vám otvírá zajímavá příležitost, jak si svůj dětský sen splnit. Olivový olej Chiavalon je značkou, na níž rozhodně můžete vsadit! Jde o prémiový olej a to, co jej dělí od supermarketové nabídky, poznáte záhy po první lžičce. Zkusíte malou ochutnávku?

Darky 13

Pokud hledáte vhodný dárek pro narozeninovou oslavu nebo vánoční jedličku, možná vám také může poradit vzrostlá oliva. Dárkové balení se bude opravdu vyjímat a když se lahvička otevře, provoní brzy celou místnost. A vařit neznamená jen bezduše postávat u plotny, ale přivonět si, ochutnat a tak dále, že? Extra panenský olivový olej z nabídky na olivum.cz si můžete užít v mnoha různých podobách, proto není důvod váhat. Kromě elitní chorvatské produkce je k mání i řecká nebo španělská. Navíc, nově je v nabídce také Itálie, díky níž poznáte další a další odstíny olivových chutí.