Pronajmout si dodávku můžete i pro dovolenou na Broumovsku a Náchodsku


Pronájem transportních dodávek jen kvete. Těch důvodů, proč tomu tak je, je více, předně jde o vozidla s velkým přepravním objemem, který nám může vytrhnout pomyslný trn z paty při stěhování, velkých nákupech a rekonstrukcích objektů. Není nutné vozidla kupovat jen kvůli tomu, že je potřebujeme jen pár dnů v roce, pronájmy jsou výhodné jak pro krátkodobé, několikahodinové akce, tak i pro dovolenkové vícedenní pobyty.

Adršpašské skály

O vozidla na dovolenou je zvýšený zájem pochopitelně v létě, tehdy je vhodné zajistit dodávku v předstihu alespoň dvou týdnů. Možný je pronájem vozu s přívěsem, případně využití tažného zařízení k montáži nosičů jízdních kol. Vycestovat s dodávkou z půjčovny dodávek Praha https://www.pujcovna-praha9.cz/ lze i za hranice republiky, ovšem dá se očekávat i vyšší zájem o tuzemské pobyty, zejména kvůli dopadům koronavirové krize. Pokud si zajistíte ubytování v soukromí, kde jsou lidé rozumní, nebudou se vás týkat nepříjemná opatření, jako vynucené testování, očkovací pasy atp. A kam se v Česku vydat, aby byla dovolená příjemným zážitkem?

pohled na Adršpach

Vzhůru do Broumovského výběžku

Babiččino údolí – nedaleko Náchoda, nad přehradou Rozkoš se nachází dějiště románu Boženy Němcové Babička, který je jedním z hlavních důvodů vysoké návštěvnosti této velmi zajímavé přírodní lokality. Údolí řeky Úpy tvoří převážně rozsáhlé louky, lemované lesním porostem, a do této překrásné a romantické scenérie je zasazen ratibořický zámek. Zámek spolu s parkem je upraven do klasicistní podoby a klasicistní styl tu je dobře patrný i v samotném parku a v okolí tzv. Loveckého pavilonu. Od roku 2015 je Babiččino údolí chráněno v rámci Národní přírodní a kulturní památky, s celkovou rozlohou více než tří set hektarů.

Adršpach – výlet do oblasti Náchodska můžete spojit s návštěvou Adršpašsko-teplických skal, je to jedno z nejkrásnějších skalních měst na evropském kontinentu s mnoha zajímavými vyhlídkami, skalními úkazy, jezírky a vodopády. Rozhodně se tu nebudete nudit a nebudete litovat, že jste svou dovolenou koncipovali právě tímto způsobem.